ЕВРОПСКА КАМПАЊА!!!
Ford со намалени цени за сервисните услуги 
Волво со рекордна продажба и добивка
Групацијата „Волво карс“ продаде рекордни 503.127 возила во 2015 година, што, за прв пат, се случува во нејзината 89-годишната историја...
Волво ќе произведува автомобил без клуч
Групацијата „Волво карс“, од наредната година, ќе биде првиот производител на автомобил без клуч. За возење на автомобилот ќе се корист...
HP (Hewlett – Packard) помага да се поедностави мобилното печатење
Проширувањето на HP LaserJet портфолиото за прв пат вклучува решенија за компаниите допри-за-да-печатиш (touch-to-print). 
HP (Hewlett-Packard) јa претстави својата најмоќна Thin Client конфигурација
Ажурираните модули на графичкиот сервер даваат високи перформанси за виртуелизирани средини. 
Лоша продажба: Apple го намали призводството на IPhone 5S?
Повикувајќи се на свои интерни извори, кинескиот сајт "Ctechcn" известува дека Apple го намалил производството на IPhone 5S од 300000 на ...
Нова серија од HP (Hewlett-Packard)- Officejet Pro X !
Ова семејство производи може да донесе двојно поголема брзина за половина од трошоците за печатење во споредба со ласерски печатачи во боја. 
HP - зголемена мобилност и перформанси преку новите персонални компјутери!
HP (Hewlett-Packard) неодамна презентираше нови производи, технологија и алатки кои се дизајнирани со цел да им помогнат на малите и средни претпри...
Бизнисмените кои патуваат ја дадоа својата доверба на работниот стил “Точно на време” (just in time)!
Истражувањето направено од страна на HP (Hewlett-Packard), исто така покажува дека канцеларијата не е повеќе местото каде поголемиот број вработени...
Сигурен и едноставен печатач со најповолна цена!
За сите корисници на кои им е потребно едноставно решение за печатење, скенирање и копирање со најповолни цени, HP (Hewlett-Packard) нуди едноставн...
Хит: Со брадавиците го активираат новиот Iphone 5S
Сензорот за отклучување може да се користи со било кој дел на телото, се додека се детектира температура на телото и срцеви отчукувања. 
HP ElitePad 900
Сите оние кои сакаат перфекција и елеганција во еден единствен уред, “Елитапад” е вистинскиот избор.  
Самсунг (Samsung) го открива на саемот IFA 2013 во Берлин новиот свет на можности
Samsung ја претстави својата европска визија за унапредување на животот на луѓето, сега и во иднина 
1
2
3
4
5

Најчитани
Најнови
Видео релаксатор на денот
 
Фото релаксатор на денот
 

 
Facebook
Reccomendations