Сопругот на Кортни Кардашијан користи долари наместо тоалет хартија!
“ Сигурно не мислевте дека користам тоалет хартија” – Напиша Диск објавувајќи ја оваа провоцирачка фотографија на Инстаграм. 
Ова се најплатените ди-џеи во светот!
Форбс ја објави листата на најплатени ди-џеи во светот. На прво место се наоѓа Келвин Харис со неверојатни 46 милиони долари заработка. 
Аврил Лавињ најавува спктакуларна свадба
 Во тек е планирањето на венчавката меѓу Аврил Лавињ и Чед...
Џенифер Анистон ја откажа венчавката
 По неколку пати променет датум, венчавката на Џенифер Ани...
Две восочни фигури во Мадам Тисо за Софија Вергара
 Две восочни фугури во музејот Мадам Тисо се пос...
Кристина Агилера си ја врати линијата
 Иако до пред некое време велеше дека е сосема з...
Бијонсе повторно бремена!?
 За помалку од еден месец по концертот во Загреб...
Евровизија 2013
 Слушнете ги сите овогодишни песни кои ќе ги претстават европските држави во Малме, Шведска

<...

Шакира: Тешко е да се биде мајка
  Колумбуската пејачка Шакира проговори за мажите во нејзиниот живот- нејзиниот дечко П...
1
2
3
4
5
6
7
10
11
12

Најчитани
Најнови
Видео релаксатор на денот
 
Фото релаксатор на денот
 

 
Facebook
Reccomendations