Рики Мартин: "Ги тепав децата со поинаква сексуална определба!"
Рики Мартин изјавил дека се кае бидејќи како мал ги малтретирал децата кои се од поинаква сексуална определба. 
Пронајдени непознати супстанции и алкохол во собата на Кори
 Според E!, во хотелската соба на Кори во Ванкувер, каде што актерот беше пронајден мртов, пронајдени биле огромни количини непознати супстанц...
Погледнете ја забренетата реклама на Памела Андерсон
 Секс-бомбата и чуварка на плажата, Памела Андер...
Продолжува судењето за 40-те милијарди отштета поради смртта на Мајкл Џексон
 Во Лос Анџелес денес продолжува судењето на промотерот на концерти, компанијата АЕГ, поради...
Ријана и Адријана го прославија денот на марихуаната?!
 Повторно контроверзни фотографии од позади сцената на концертот на Ријана
Женската што му покажа сѐ на премиерот
 Која е Бранка Кнежевиќ?
Памела Aндерсон ѓон пијана
Памела Андерсон едвај ја извлекле од еден лондонски клуб!
1
2
3

Најчитани
Најнови
Видео релаксатор на денот
 
Фото релаксатор на денот
 

 
Facebook
Reccomendations