Иван Маринковиќ се сомнева дека нешто се случило помеѓу Сара и Аки.
Тој изјави дека неговиот однос со Сара е многу комплексен, и дека неможе во две реченици да објасни за какви емоции станува збор.  
Во неделата фармата ја напушти Вања Мијатовиќ!
Пред дуелот Јелена имаше 82,86% од гласовите а Вања само 17%.  
Сузана Манчиќ во недела влегува во "Фарма"
Таа влегува една недела подоцна поради повреда на ногата. 
Фарма 5: Иван го провоцираше Борис“ Дали си геј?"
Борис Стаменковиќ на Мис Светлана и раскажуваше за својата работа, и кои спотови и реклами ги има направено како манекен. 
Симонида покажа среден прст!
Алудирајќи на настапот на Гоца Тржан кога пејачката пеејќи ја песната “Волео си скота” покажала среден прст, Симонида ги имитираше сите...
Ава Карабатиќ– „Не влегов во „Фарма“ поради смртоносните комарци“
Иако беше договорена да биде учесник во реалното шоу „Фарма“, Ава Карабатиќ во последен момент се предомисли. 

Најчитани
Најнови
Видео релаксатор на денот
 
Фото релаксатор на денот
 

 
Facebook
Reccomendations