Пред два дена во Монте Карло: Се верија Новак Џоковиќ и неговата девојка Јелена!
Се шпекулира дека венчавката ќе се одржи пред крајот на наредната година, поради многубројните оврски на Новак. 
Фановите лути: Ријана настапила под дејство на дрога и пеела на плејбек!
Ријана ја разочарала публиката во Сингапур, каде што на сцената се појавила под дејство на марихуана. 
Новак Ѓоковиќ го отвори првото “ Училиште на животот” во српскиот град Љиг!
Фондацијата на најдобриот светски тенисер финансираше проект со кој 12 деца на возраст од три до пет години, ќе почнат да ја посетуваат обновената ...
По стапките на мајка си!
Ќерката на Адријана Лимa какo манекенка! 
Тие се светски познати спортисти кои обожаваат покер!
Дали знаевте дека Надал, Борис Бекер, Мајкл Фелпс како и многу други спортисти уживаат играјќи покер? 
Дали можете да погодите за која тенисерка станува збор?
Оригинална, една и единствена! 
Синот на Мадона снима албум!
Засега Роко работи во едно од студијата на својата мајка каде веќе има снимено шест демо песни. 
Чудните фобии на познатите!
Без разлика дали е некој славен или не, сите ние имаме фобија од нешто и тоа е потполно нормална работа. 
Дали ќе го препознаете?
Збогувајте се од него како од идеален маж за кого сонуваат сите жени. 
Тина тарнер се мажи
 Невестата ќе носи фустан што за неа го креираше Џорџо Армани, а како што е најавено, тој ќе биде и меѓу ВИП-гостите што ќе присуствуваат на в...
Ријана во бикини
 Иако неодмна се пожали дека денот на плажа и бил ужасен п...
Џорџ Клуни е повторно слободен
 Славниот актер Џорџ Клуни повторно е слободен откако раскинал со девојката Стејси Кеблер.

Супермен се вљуби
 По неколкудневно шушкање дека во Холивуд има нова љубовна...
Анџелина и Бред сакаат да посвојат уште едно дете
 Анџелина Џоли и Бред Пит се одлучни во намаерат...
1
2
3
4
5
6
7
8

Најчитани
Најнови
Видео релаксатор на денот
 
Фото релаксатор на денот
 

 
Facebook
Reccomendations