Фановите лути: Ријана настапила под дејство на дрога и пеела на плејбек!
Прегледано: 2965 | Oбјавено на: 24.09.2013
Пејачката ја обвиниле дека пеела на плејбек и дека била под очигледно дејство на марихуана. Ријана во Сингапур посетила и клуб во кој гледала стриптиз шоу.Фановите преку социјалните мрежи испратиле пораки полни со омраза и незадоволство кон пеачката, која и покрај тоа продолжува сo непочитувањето на своите обожаватели. 
Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations