Сопругот на Кортни Кардашијан користи долари наместо тоалет хартија!
Прегледано: 4136 | Oбјавено на: 17.09.2013
Сопругот на старлетата Кортни Кардашијан, на својот Инстаграм профил постави фотографија на која беа ставени во ролна банкноти од по 100 долари наместо тоалет хартија. “ Сигурно не мислевте дека користам тоалет хартија”. За жал оваа фотографија ја лајкувале 175 илјади луѓе.  
Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations