Рики Мартин: "Ги тепав децата со поинаква сексуална определба!"
Прегледано: 3669 | Oбјавено на: 29.08.2013
Декларираниот хомосексуалец Рики Мартин во едно интервју признал дека како помал ги тепал своите врсници за кои знаел дека се геј т.е бил хомофобичен.

„Додека растев во Порторико, ги тепав децата за кои знаев дека се геј. Не ми се верува дека бев толку хомофобичен“ – раскажува Рики Мартин.

Во моментов тој живее со партнерот Карлос Гонзалес Абелс и со нивните два сина.
Во 2010 преку својата веб страна Рики Мартин признал дека е хомосексуалец со што ги разочара милионите обожавателки низ целиот свет. 
Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations