Аврил Лавињ најавува спктакуларна свадба
Прегледано: 3150 | Oбјавено на: 28.06.2013
 Во тек е планирањето на венчавката меѓу Аврил Лавињ и Чед Кругер од Никлбек, за кое се најавува дека ќе биде вистински спектакл. На церемоинјата наместо свадбена песна ќе се слушне нивниот дует кој го снимија за новиот aлбум на пејачката.

 

„На моjaта венчавка некои работи ќе бидат изненадување дури и за Чед“, изјавила Аврил Лавињ.

 

Парот ја започна врската минатото лето. додека ја снимаше песната за петтиот студиски албум на пејачката.

 

Аврил беше во брак со Дерик Вибли, фронтменот на бендот „Sum 41“. Нејзиниот прв брак пропадна бидејќи таа не поминувала доволно време со нејзиниот сопруг. Затоа сега одлучи да ја истрави таа грешка, па дури и беше заедно со Чед на неговата турнеја низ Австралија

Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations