Стомачните на Џеј Ло сеуште нѐ фасцинираат
Прегледано: 2966 | Oбјавено на: 14.06.2013
Иако веќе има 43 години, Џенифер Лопез во нејзиниот последен спот повторно покажа дека е во идеална форма на што може да и завидуваат и девојки кои се дупло помлади од неа. Покрај совршените стомачни мускули, таа фасцинира и со беспрекорно подготвените кореографии и неколкуте различни гардероби и стилови во кои се појавува на спотот. За песната “Lift it up” Џеј Ло повторно избра да соработува со Пит Бул така што се очекува огромен летен хит кој ќе ги “стресе” дискотеките ширум светот.


Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations