Моника Белучи сексапилна дама во црвено
Прегледано: 3651 | Oбјавено на: 04.04.2013
 Убавата Италијанка зрачеше со сексапил во црвен фустан од тантела од нејзините омилени дизајнери, Долче и Габана. Припиениот фустан 48-годишната актерка го имаше искомбинирано со црни обувки со вртоглаво високи штикли со потпис на Кристијан Лобутин.


Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations