Погледнете го новиот спот на Северина
Прегледано: 2701 | Oбјавено на: 27.02.2013
Хрватската пејачка Северина во својот нов спот насловен Добредојдовте во клубот се соблече во знак на поддршка на борбата против ракот на дојката.
Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations