Екс-Ју газиња кои ја одбележаа 2012
Прегледано: 14694 | Oбјавено на: 14.01.2013
 Листата започнува со Сораја, старлетата која ја одбележа изминатава година. Таа не се срами ни преку ден, ни навечер, на плажа, на улица, секаде, да го покаже нејзиниот задник. Таа во 2012 ни подари многи добри фотографии.

Веднаш после Сораја е нејзината ривалка Станија која на моменти знае да биде и многу пожешка од Сораја...Турбо-фолкерката Сека Алексич е далеку посрамежлива од претходните две, но и нејзиниот задник, иако покриен, беше постојано пред нашите очи во 2012.
Сандра Африка всушност со тоа и излезе на екраните, со нејзинотот газе. Сандра и оваа година понуди глетки пријатни за очите и погубни за машките срца.

Јелена Карлеуша вежбаше и вежбаше, и чесно си ја заработи титулата “нај газе” за 2012. Нејзинотот тело во бикони изгледа одлично а погледот на нејзината позадина би растопил и санта мраз...
 

Се разбира листата не би била потполна без Ана Николиќ. Таа во спотот за песната “Баксуз” повторно ги покажа своите неодоливи квалитети, а не заборави да го истакне задникот на сите свои појавувања.
Наташа Беквалац не се покажува често, но кога ќе го направи тоа, навистина останува запаметена.Листата се завршува со три турбо – фолкерки кои и тоа како имаат што да покажат.


Рада Манојловиќ
Милица ПавловиќМилица Тодоровиќ

 
Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations