„We Found Love“ од Ријана во поинакво издание
Прегледано: 2457 | Oбјавено на: 03.01.2013
Едни од најпопуларните хрвати во светот Лука Шулиќ и Стјепан Хаусер познати под името „2Cellos“ за време на празниците настапуваа низ Балканот, и секако во родната Хрватска. За време на нивниот настап на домашната сцена ја изведоа и познатата песна на Ријана - „We Found Love“.Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations