Наташа Беквалац го објави и спотот за „Грам Љубов“
Прегледано: 2394 | Oбјавено на: 21.12.2012
Новосадската поп увезда Наташа Беквалац неодамна сними спот за синглот „Gram Ljubavi“ кој пред два дена ја доживеа својата премиера на Јутуб. Покрај видео клипот пеачката најавува и нов албум. За потребите на спотот направена е сценографија од лед и шума, додека пак Наташа има пет различни комбинации.  Спот за нова песна е потполно различно од она што пеачката предходно го работела. 
 


Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations