Џенифер Анистон ја откажа венчавката
Прегледано: 3071 | Oбјавено на: 18.06.2013
 По неколку пати променет датум, венчавката на Џенифер Анистон и Џастин Теру е откажана. Парот одлучил да ја откаже венчавката бидејќи во овој момент „имаат многу поважни работи“.

 -Треба да сфатат што навистина ќе ги направи среќни. Сепак Џен oдвај чека да стане госпоѓа Теру – изјави близок пријател на двојката.

Актерскиот пар од неодамна се пресели во вила во Бел Ер, која чини неверојатни 21 милион долари.

 

Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations