Неверојатни 3Д графити
Прекрасна галерија на графити во Кина 
Направил уметнички дела од својата ќерка
 Фотограф направил интересни репродукции на Веласкез, Рембрант и ...
Снежна белина
Фотогалерија: Снежна белина
Неверојатна уметност со овошје и зеленчук

Во вистински момент
Галерија од слики снимени во вистински момент
Прекрасни фотографии од Скопје
 Скопје низ објективот на Ѓорѓи Николовски - Ѓоре
Ема Хак слика на голи човечки
Таа е уметник кој слика на голи тела и прави “чуда“...
Римски Динари
Тоа било "цврста" валута, а не тамо некое Евро
Rainy days
Фотогалерија, сепак може да се направи убава фотографија иако надвор е врнежливо...
Скендербег 2014
Изгледот на плоштадот Скендербег во Скопје
Секси сервис за чај/кафе
Ова убедливо е најинтересниот, најкреативниот и најсекси сервис што сме го виделе. Идејата е на Esther Horchner, холандска илустраторка, на кој мож...
Обоени мачиња, уметност или?
Љубителите на животни сакаат да експирементираат околу изгледот на своите миленици, но најчесто тоа се однесува на додавање на некој детаљ кој совр...
Молив против фотоапарат
Моќта на моливот го прегази фотоапаратот
1
2

Најчитани
Најнови
Видео релаксатор на денот
 
Фото релаксатор на денот
 

 
Facebook
Reccomendations