Јас сум огромен фан на Џим Кери
 Интервју со Стив Карел за неговиот нов филм “Неверојатниот Барт Вондерстоун”
Сите ме зафркаваа на училиште
 Интервју со Оскаровката Џенифер Лоренс
Бен Афлек во врска со “Арго”
 Интервју со Афлек за најдоброто негово остварување досега

Тарантино шекна на интервју!
Интервју со Тарантино за новиот филм “Django Unchained”
Кој е најважниот маж во животот на Северина? (интервју)
  Нејзината љубовна приказна и понатаму интригира и буди раз...
Мини интервју со скромната Сораја + галерија
 Да се запраша човек дали е сериозна или си игра мајтап сама со себе...
Зошто нема видео спотови на MTV
Логично прашање, за кое има .... одговор
Компилација од интервјуа на екцентрични рокери
Еден шмркал пепел од покојниот татко, друг се фали дека сакал да мочка во гаќи, откачуваат по емисии, какви сѐ ...
Смешни моменти од интервју со Џим Кери
Погледнете го Џим Кери во интервју кое воопшто не наликува на стандардните интервјуа. Дефинитивно ќе ве насмее до солзи, особено по 6-тата минута о...
Интервју со Даниел Kрег за новото продолжение на познатиот „Џејмс Бонд“, со наслов „SkyFall“
Сите сме во исчекување на новото продолжение од познатиот филм Џејмс Бонд, SkyFall, кој треба премиерно да биде прикажан на 9 Ноември оваа година. ...

Најчитани
Најнови
Видео релаксатор на денот
 
Фото релаксатор на денот
 

 
Facebook
Reccomendations