Најдобрите Божиќни ххх наслови
Прегледано: 7448 | Oбјавено на: 26.12.2012
  • Најдобрите Божиќни ххх наслови

    Освен љубовта, мирот и разбирањето кои се манифестираат со ненормално трошење на пари и јадење на голема количина на храна, Божиќ има и друго лице...
Освен љубовта, мирот и разбирањето кои се манифестираат со ненормално трошење на пари и јадење на голема количина на храна, Божиќ има и друго лице. Тоа за многу луѓе е многу подобро, а исто така се манифестира преку пораки за љубов и мир, но на друг по природен начин. Токму затоа ви ги покажуваме најдобрите Божиќни ххх наслови.

„ТИВКА НОЌ“ (Silent Night)


 
За овој филм продуцентите се имаат потрудено многу, па така ја викаат еротската драма која е преполна со уметнички елементи. Но за сите останати филмот е токму тоа што очекуваат сите од еден Божиќен лезбејски порно филм - наплени девојки, лубриканти, дилдо и чудни изрази на лицата. Во многумина ќе се разбуди желбата за секс. Тивката ноќ е прекината со хардкор задолство во кое сите ќе уживаат. Шест одлучни и напалени жени оваа ноќ ќе ја направат незаборавна - стои во сижето на филмот.

„КУРВАТА КОЈА ГО УКРАДЕ БОЖИЌ“ (The bitch that stole Christmas)

Серијалот "Hustler's Barely Legal" го носи еден од насловите кој на многумина им го направи Божиќ поубав. Многу голи млади девојки спремни на се и напалени џуџиња под елката носат поклони. Како што стои во објаснувањето на филмот Дедо Мраз пред себе има многу работа. Со помошници обседнати со секс и Баба Мразица која има секс со џуџињата, овој Божиќ нема да биде ист за сите. Погледнете ги напалените помагачи како голтаат и ги лижат слатките усни!

„БОЖИЌ СО ГОЛЕМИТЕ ГРАДИ“ (Big Titty Christmas)

 
Филм во продукција на Син Сити ни прикажува филм за шест девојки со големи гради кој што испаѓаат од листата на Дедо Мраз како “лоши“.
Овој класичен порно филм кој што ветува големи гради е за оние кои што сакаат да си играат со нив, многумина ќе ве убедат дека Божиќните чуда навистина постојат.

„ЕНЕРГИЧНИОТ ДЕДО МРАЗ“ (Dirty Santa)


Овој филм носи по нешто за секого, без разлика на вкус: тројки, групњаци, егзибиционисти, валкање по кал, девојки со големи гради, сески Божиќна долна облека и бројни дупли пенетрации. Нека не ве излаже нивниот Божиќен дух, тие ќе ве изедат ако им се свртите со грб, барем еден дел од вас - стои во сижето на филмот.

„СРЕЌЕН Е**Н БОЖИЌ“ (Merry Fucking Christmas)


 
Легендарниот Сејмор Батс, некогашниот крал на аналните порно филмови кој што имаше и свое реално шоу пред неколку години, носи уште еден анален Божиќен порно филм. Во сижето на филмот стои: Алиша е преполна со Божиќен дух и оди во шопинг со Сајмор. Но патот до продавниците ќе биде долг и исполнет со различни препреки како што се секс играчки, носење костуми и анален секс.

„ОСВЕТАТА НА ДЕДО МРАЗ“ (Santa's Revenge)И Дедо Мраз оваа година беше лош и се шеташе наоколу со спуштени пантолони. Кој е Дедо Мраз да одлучува дали сте биле лоши или добри? Оваа година тој одлучи да го соблече костумот и се да препушти на природата.

„ПРШТИ ПРШТИ БЈЕЛА СТАЗА, ЕНО ЈЕБУ ДЕДА МРАЗА“


 
А за крај права Божиќна посластица. Станува збор за првиот српски геј порно филм кој според продуцентите е преполн со хумор и прави машки акции. Во филмот се среќаваат двајца другари кои сакаат достојно да ја дочекаат Нова Година. Додека Ѓурица ја кити новогодишната елка, неговиот пријател Пеџа си игра со неговиот “кит“. Меѓутоа ги прекинува ѕвончето на вратата. Доаѓа Дедо мраз со поклон, кукла на дување. Но незнае дека на нив двајца не им е битна куклата туку тој самиот. Ѓурица и Пеџо му се нафрлаат и Дедо Мраз го вика другарот на помош - стои во сижето.
 
Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations