Стриптизети се степаа за долар
Прегледано: 2575 | Oбјавено на: 30.01.2013
Две стриптизети во еден ноќен клуб во Висконсин се степаа околу бакшиш од еден долар.
На крајот од овој несекојдневен инцидент со агресивни стриптизети, од кои едната е дури и бремена, заврши со казна за двете нив во износ од по 250 долари, поради нарушување на јавниот ред и мир.
 
На снимката се гледа дека еден од гостите и дава бакшош на едната стриптизета, меѓутоа другата девојка очигледно мислела дека парите се наменети за неа и тогаш доаѓа до тепачката.
 

Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations