Жешки девојки прават “жешки работи”
Прегледано: 4685 | Oбјавено на: 21.06.2013
Оваа група на девојки кои себеси се нарекува Hot Girls Hot Things станува вистински хит на YouTube. И доколку се запрашате што прават овие девојки, ние ќе ви одговориме – ништо посебно! Тие вежбаат јога, играат харлем шејк на улиците на Њујорк, перат автомобили...е сега како изгледа кога овие девојки го прават тоа, подобро сами да си проверите...Оставете го вашето релаксирано мислење:


Најчитани
Најнови

Facebook
Reccomendations