Најстрашната скриена камера досега!
 Погледнете го видеото и проценете сами :)
Малку поинаков пинг-понг
Погледнете како оваа девојка игра пинг-понг :) 
Како поздравува невестата од Кавказ
 
Малку смеење не е на одмет
 Хахахаххаха
Speed Painter ја остави публиката без зборови

Булдожер + јаже = Рингишпил :)
Ќе беше весело да го акнеше у некоја од куќите :)
ја снема за секунда!
Пола литар вода за секунда...
Женска поминува низ дух
 Монтажа, илузија или?
Преместување мебел 2.0
 Паркур преселба
Ги натера да поверуваат дека “дојде“ крај на светот
Погледнете како дечково ги натера луѓето да поверуваат дека “дојде“ крај на светот!!!
Магична математика
Математика што секој може да ја разбере
Барање на TV сигнал на босански начин!!! :)
Како до подобар сигнал на TV антената.
Ицето математичар
Пет и пет е два :)))
Лудило со стил
 BMX стил
1
2
3
4

Најчитани
Најнови
Рептил Ве повикува – погледнете ја нашата понуда, ќе ја смените навиката каде пазарите
 Достапноста до маркет, снабденоста со свежи и разновидни производи понекогаш може да влијае на големи животни одлуки, како на пример и на тоа каде да купите стан. Можноста во близина на станот да има снабден, а препознатлив маркет го олеснуваа живеењето во маалото. Не мора да го палите возилото, да влезете во градскиот метеж за да најдете супермаркет за пазарење. Едноставно треба само да излезете од станот и да влезете во најблискиот Рептил маркет, односно најпознатите маалски маркети со супериорна квалитетна услуга во Скопје.

Пријавете се за Аматерскиот хуманитарен велеслалом во Маврово
 На падините на Маврово годинава по 18-ти пат ќе се одржи традиционалниот Аматерски хуманитарен велеслалом. Од 21-ви до 23-ти февруари, на овој настан ќе учествуваат компании кои, преку котизација, ќе дадат поддршка на Фондацијата Импакт, која преку проектот "PAWSITIVE IMPACT" се грижи за бездомни животни. Организатор на настанот е Ресорт Маврово, чиј сопственик потенцира дека ова не е новина за компаниите, кои редовно се дел од оваа хуманитарна активност.

Видео релаксатор на денот
 
Фото релаксатор на денот
 

 
Facebook
Reccomendations